Hakkımızda

Kimiz?

Mineral Tarım, Fethiye/Türkiye merkezli tesisinde özel bitki besleme ürünleri üretimi yapan %100 yerli ve milli bir zirai ürünler firmasıdır. Şirketimiz mühendisleri tarafından özenli çalışmalar sonucu formüle edilen ve üretilen organik ve kimyasal gübreler, Türkiye ve Dünya pazarında 2006’dan beri üreticinin en büyük yardımcısı durumundadır. Mineral Tarım, üreten, büyüyen ve gelişen yapısı sayesinde tarımın ve doğal yaşamın sürekliliğine katkı sağlamayı kendisine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Mineral Tarım kurulduğu günden beri amatör ve profesyonel üretimde, bitki besleme ve özel ürünlerle güvenilen çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz

Bitki besleme sektöründeki tecrübemizle, inovasyon ve teknolojik olarak en yüksek kalitede çözümler sunarız. Geniş ürün yelpazemizle müşterilerimiz için değer yaratırız.

Değerlerimiz

Çalıştığımız heryerde, çevreyi ve insanları korumayı görevimiz kabul ederek her zaman profesyonel şekilde hareket ederiz.
Çalışanlarımız şirketimizin temel yapı taşıdır.

Neler
Yaparız?

Firmamız satış organizasyonu, Türkiye ve Dünya genelinde toptan ve perakende satış, bölge bayilikleri ve distribütörlükleri aracılığıyla gerçekleştirerek ihtiyacı olan herkese ulaşmayı hedeflemektedir. Alanında uzman mühendislerden oluşan ekibimiz, üreticinin ve toprağın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip, bire bir tarlada/saksıda/bahçede yapmış olduğu incelemeler neticesinde maksimum verim sağlayan ürünler üretmeyi başarmışlardır. Mineral Tarım ürünleri, sorunlara uygun çözümler sunarak kaliteli, verimli ve entegre mücadeleye dayalı üretime destek olmaktadır.

Firmamızın ve ürünlerimizin başarısın en büyük sırrı üreticiyi ve üretimi önemseyen, destekleyen ve benimseyen çizgimizden asla sapmamamızdır. Bu sayede Mineral Tarım her zaman üreticinin en yakın dostu olmuş ve üretimde verimin artmasını her üreticinin toprağına karışmıştır.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz hakkındaki detaylı bilgileri katalogumuzdan edinebilirsiniz.
Firmamıza ait tescilli ürünlerin kataloglarını aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilir ve inceleyebilirsiniz.